Bioenergo-masaż

BIOENERGO-MASAŻ wykonywany jest urządzeniem, w którym zastosowano technologie opracowane na bazie TCM ( Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) na temat kanałów energetycznych i organów wewnętrznych. Wykonuje go wykwalifikowany specjalista. Jest to połączenie zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie bioinformatyki, energetyki, neurologii. Urządzenie wykazuje kompleksowy efekt fizjoterapeutyczny, zbliżony do akupunktury, masażu guasha, masażu Tui Na czy terapii próżniowej. Podczas wykonywania masażu oddziałuje się na kanały energetyczne, biologiczne i aktywne punkty uzyskując efekt szybkiego oczyszczenia organizmu z toksyn, regenerację komórek, następuję udrożnienie kanałów energetycznych tzw. meridianów, poprawia się metabolizm, cyrkulacja krwi oraz energii Qi. Kanały energetyczne to linie życia człowieka, które łączą się z organami i wszystkimi częściami ciała. W TCM problemy z meridianami rozpatrywane są jako przyczyny powstawania chorób, co za tym idzie- kluczem do wyzdrowienia i utrzymania zdrowia jest właśnie odblokowanie przepływu energii w tych kanałach. Z punktu widzenia TCM „energia Qi wprawia w ruch krew i jeśli energia Qi i krew krążą bez przeszkód, to ciało człowieka zabezpieczone zostaje w wystarczającą ilość energii i zostaje osiągnięta niezbędna równowaga Yig-Yang”.

Sam masaż należy do przyjemnych, a urządzenie to zostało poddane niezbędnym testom wykonywanym przez autorytatywne organizacje, które dowodzą, że nie emituje on promieniowania elektromagnetycznego i nie wywołuje skutków ubocznych. Bioenergomasażer jest jednym z lepszych wyrobów Korporacji Fohow, całkowicie bezpieczny, uzyskał certyfikat zgodności i licencję. Napięcie wyjściowe urządzenia wynosi 8V, co pokrywa się z bioprądami komórek organizmu, zmienia on impulsy elektryczne na bioenergię, które pokrywają się z ładunkiem elektrycznym komórek człowieka. Dzięki temu wspiera on regenerację energii ludzkich komórek. Urządzenie składa się z modułu głównego oraz specjalnych rękawic.

Bioenergomasaż ma za cel podstawowy przywrócenie równowagi YING i YANG organów wewnętrznych i podniesienie poziomu biologicznej energii organizmu. Regularne stosowanie bioenergomasażera pozwala uzyskać efekt profilaktyczny i prozdrowotny. Stosowanie bioenergomasażera sprzyja poprawie samopoczucia osób cierpiących na nerwice, bezsenność, zaburzenia żołądkowo jelitowe, brak apetytu, zaparcia, hemoroidy, swędzenie skóry, dolegliwości reumatyczne, zapalania stawów, spondylozę szyjną, bóle w okolicach kręgosłupa lędźwiowego i w nogach, urazy, uszkodzenia w tkankach miękkich, uszkodzenia kości, zawroty głowy, szumy w uszach, przerost prostaty, anemia, nadciśnienie, hiperglikemia, cukrzyca, choroby niedokrwienne, klimakterium, przemęczenie. Masaż wzmacnia także odporność, kości i mięśnie, pomaga osiągnąć efekt przeciwbólowy, wspiera regulację układu endokrynologicznego, także ma doskonały efekt kosmetyczny.

Najlepsze efekty leczenia uzyskuje się dzięki połączeniu bioenergomasażera i dedykowanych do niego produktów do masażu, balsamu energetyzującego i żelu bogatego w cenne substancje aktywne.

Bioenergomasażer został także wyposażony w końcówkę kosmetyczną umożliwiającą masaż ultradźwiękami, którą można stosować do zabiegów ukierunkowanych na problemy ze skórą, cerą i włosami. Ultradźwięki przenikają przez nasadkę dochodząc do wierzchniej warstwy skóry, aktywując głębiej położone komórki i pobudzając je do pracy. Jest to bodziec do poprawy wewnątrzkomórkowego metabolizmu i następuje szybsza regeneracja uszkodzonych tkanek.  Ultradźwięki są dedykowane również do rozbijania złogów tłuszczowych, które są w kolejnym etapie wydalane z organizmu wraz z innymi produktami przemiany materii. Końcówka kosmetyczna ma także zdolność do rozbijania cząsteczek wody, łatwo przenika ona do wierzchnich warstw skóry nawilżając ją, ujędrniając i uelastyczniając.

Przeciwskazania do zabiegu: ciąża, menstruacja, wysokie ciśnienie krwi powyżej 160/120, wszczepiony kardioelektrostymulator i inne implanty, wady rozwojowe kręgosłupa, złamania kości, krwotoki, zerwania mięśni, ścięgien, wiązadeł, ropne zapalenia stawów, uszkodzenia skóry, wrzody, guzy, choroby krwi, zaburzenia psychiczne, ciężkie choroby serca, patologia mózgu i płuc.

Zapraszamy serdecznie.