Terapia dr Rife

Generator plazmowy PLASMA THERAPY to doskonałe urządzenie, które zwalcza pasożyty, bakterie, wirusy, komórki nowotworowe, poprawia detox, kondycję organizmu i ogólne samopoczucie. Jest obecnie bezkonkurencyjny w porównaniu do innych urządzeń tego typu, ze względu na bezpieczeństwo fal elektromagnetycznych, specjalnych filtrów oraz wiele sekwencji programowych. Nasz generator plazmowy to urządzenie, które emituje EM impulsy produkowane seryjnie, w odpowiednich sekwencjach zależnych od wybranego programu terapeutycznego lub profilaktycznego. Urządzenie ma kilka trybów działania:

Generator plazmowy Plasma Therapy PT-2 cechuje się wysoką jakością wykonania, a konstrukcja dbałością o szczegóły niedostępne w alternatywnych, znanych na rynku urządzeniach tego typu. W urządzeniu zastosowano wysokogatunkową obudowę z opatentowanym wewnętrznym miedzianym pokryciem. Redukuje ono wpływ zakłóceń pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez wewnętrzne generatory na główny emiter pola terapeutycznego. Rozwiązanie to nie jest dostępne w przypadku alternatywnych generatorów Rife’a, gdzie główny emiter jest umieszczony na stojaku. Brak zbędnego okablowania wraz z opatentowaną obudowa pozwalają na bardzo szczegółowe dostrojenie żądanej częstotliwość. Zastosowane wysokiej jakości filtry tłumią losowe zakłócenia pochodzące z sieci elektrycznej, co również przekłada się na skuteczność i jakość terapii. Urządzenie posiada doskonały system chłodzenia, który eliminuje ewentualne “zawieszania się” wewnętrznego procesora sterującego. Nie ma konieczności powtarzania przerwanej terapii. Oprogramowanie sterujące PLASMA CONNECT jest stale aktualizowane, posiadamy najnowsze programy nawet na koronawirusa.

Urządzenie to posiada bardzo długą historię, która sięga lat 30. XX wieku., kiedy to genialny amerykański wynalazła Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Zauważył, że kiedy poddaje się je działaniu tej częstotliwości (rezonansu) udaje się doprowadzić do ich eliminacji lub znaczącego zmniejszenia szkodliwości. Royal Raymond Rife doprowadził do określenia szeregu częstotliwości tych patogenów, a następnie skonstruował generator, który emituje fale elektromagnetyczne o konkretnych częstotliwościach związanych z gatunkami wirusów i bakterii. Następnie udało się stworzyć kolejne programy (sekwencje częstotliwości) nakierowane na różne stany patologiczne i sklasyfikować.

1.Holland – niszczenie komórek boreliozy

Podobne procesy niszczenia i fragmentaryzacji zostały zaobserwowane przy biofilmie boreliozy. To zjawisko powstało przy podaniu kolejno po sobie częstotliwości, na które zachodziła reakcja przez 3 minuty – (Źródło- Critical Oscillatory Tolerance Threshold of Borrelia Burgdorferi – Olshefsky, Holland, Ahern, 2013)
A radio frequency electric current enhances antibiotic efficacy against bacterial biofilms.
Caubet R1, Pedarros-Caubet F, Chu M, Freye E, de Belém Rodrigues M, Moreau JM, Ellison WJ., Uniwersytet w Bordeaux

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15561841/

Antybiotykoodporny biofilm Escherichia Coli został potraktowany częstotliwościami radiowymi, które działały podobne do elektroporacji, w efekcie zwiększajac podatność bakterii na gentamycyne i oxytetracyklinę.
Film: jak częstotliwości dr Rife niszczą bakterie w organizmie człowieka:

UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych Generator Plazmowy nie jest urządzeniem medycznym.

Urządzenie nie może być stosowane do diagnozy i leczenia w rozumieniu medycyny akademickiej. Zastosowanie eksperymentalne.